İşiniz bizlere emanet !

Akıllı e-ticaret sistemimiz ile  sektörün büyük pazarlarında N11, Trendyol, AliExpress, Hepsiburada entegrasyonları ile kolay yönetim ve stok takibi yapabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzler

Kullanıcı dostu ara yüz sayesinde akıllı e-ticaret paketleri sitenizin yönetimi ve ayrıca sektörün büyük pazarları N11, Gitti Gidiyor, Trendyol, Hepsi Burada gibi tam entegrasyon sayesinde buralarda bulunan ürünlerinizi yönetebilir stok kontrollerinizi de kolayca yapabilirsiniz.

Profesyonel E-Ticaret

İsteğiniz doğrultusunda alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, (SSL) ödeme altyapıları gibi bir çok çözüm ile QR e-ticaret size bütün bir hizmet sunmaktadır.

QR E-TİCARET İLE İŞLERİNİZ DAHA KOLAY

Dünyada giderek yaygınlaşan internet alışverişleri başarılı e-ticaret sitelerininde oluşmasını ortaya koyuyor.

Bizlerde bu bağlamda gerekli araştırmaları yaparak sizlere işlerinizi kolaylaştırabileceğiniz ve müşterilerinizin keyifli alışveriş yapabilmelerini sağlayarak güvenilir bir platform olmayı hedefliyoruz.

QR E-TİCARET

QR Yazılım ve Danışmanlık

Firmalarınıza özel masaüstü yazılımlar ve web çözümleri ile dijital dünyadaki sınırlarınızı genişletiyoruz. QR dijital dünyadaki sınırlarınızı kendiniz çizmenize olanak sağlıyor. Pazarlama odaklı, yönetimi kolay hazırladığımız sistemlerle hem satışlarınızı arttırıyoruz, hemde satış/kar kontrolünü daha kolay hale getiriyoruz.

QR Akıllı Etiket Çözümleri 

QR olarak Türkiye’deki hastanelerde hizmet alım işi yapan öncü firmalar ile yaptığı anlaşmalarla ile tüm hastanelerinde akıllı etiket çözümleri sunmaktayız.

Hidrojen Peroksit Etiket

Hastanelerimizin sterilizasyon bölümlerinde kullanılmaktadır. Ameliyathane ve kliniklerden gelen cerrahi alet ve ürünlerin steril yöntemleri gaz olan, paketleme esnasında ürünlerin üzerine yapıştırılan etiketlerimizin Hidrojen Peroksit cihazının yeterli gaz ve ısı oranına ulaştığını ve doğru steril olduğunun testini akıllı etiketlerimizin renk değişimi ile kontrolü sağlanır.

Buhar İndikatörlü Etiket

Hastanelerimizin sterilizasyon bölümlerinde kullanılmaktadır. Ameliyathane ve kliniklerden gelen cerrahi alet ve ürünlerin steril yöntemleri buhar olanların paketlenme esnasında kullanılan buhar indikatörlü etiketlerimiz üzerine yazılan bilgiler haricinde buhar otoklavların doğru steril yapması için ulaşması gereken bir ısı derecesi vardır. Bu dereceye ulaştığının kontrolünü akıllı etiketlerimizin renk değişimiyle otoklav sonrası anında kontrolü sağlanır.

FindKey

FindKey, hastanelerde kullanılan tüm cerrahi aletleri doğru şekilde izlemek için tasarlanmıştır. Tüm cihazların ve tıbbi plastiklerin yüzeyine uygulanabilen bir etiket türüdür. Su, buhar, ısı ve ışıktan kesinlikle etkilenmez. Ayrıca Sterilizasyon ünitelerinde kullanılan yıkama cihazlarındaki güçlü solüsyon ve dezenfektanlara karşıda korumalıdır.